يكشنبه 30 مهر 1396

کلام روز


قُلِ ادْعُواْ الَّذِينَ زَعَمْتُم مِّن دُونِهِ فَلاَ يَمْلِكُونَ كَشْفَ الضُّرِّ عَنكُمْ وَلاَ تَحْوِيلًا

بگو كسانى را كه به جاى او [معبود خود] پنداشتيد بخوانيد [آنها] نه اختيارى دارند كه از شما دفع زيان كنند و نه [آنكه بلايى را از شما] بگردانند

*** سوره الإسراء, آيه 56 ***


ارتباط با رئیس هیات



آمار بازديد


 

.


برگزاري هفته سوم ليگ كوميته جوانه و آينده سازان پسران در تهران

هفته سوم ليگ هاي پايه كوميته جوانه و آينده سازان پسران روز جمعه 14 مهر ماه در سالن شهيد كبگانيان تهران برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومی هیئت کاراته استان تهران، هفته سوم ليگ هاي پايه كوميته جوانه و آينده سازان پسران در شرایطی روز جمعه 14 مهر ماه به میزبانی استان تهران برگزار می شود که تیم های تهرانی حاضر در این رقابتها برای صدر نشینی به مصاف حریفان می روند.

برنامه رقابتهای این هفته بدین شرح است:

**كوميته جوانه /

گروه يك/
مرحله پنجم دور رفت:
گردون گشت كردستان در اين مرحله استراحت دارد.
لبنيات ارژن شيراز با هيات كاراته سمنان
هيات كاراته اصفهان با باشگاه باراني

مرحله اول دور برگشت:
هيات كاراته سمنان در اين مرحله استراحت
باشگاه باراني با باشگاه گردون گشت كردستان
هيات كاراته اصفهان با لبنيات ارژن شيراز
مرحله دوم دور برگشت: باشگاه باراني- استراحت
هيات كاراته اصفهان با هيات كاراته سمنان
لبنيات ارژن شيراز با گردون گشت كردستان

گروه 2/
مرحله پنجم دور رفت:
هيات كاراته رفسنجان – استراحت
باشگاه چالاكي با پاس قم
هتل جواهري شرق با كارگران خراسان رضوي

مرحله اول دور برگشت:
پاس قم- استراحت
كارگران خراسان رضوي با هيات كاراته رفسنجان
هتل جواهري شرق با باشگاه چالاكي
مرحله دوم دور برگشت: كارگران خراسان رضوي – استراحت
هتل جواهري شرق با پاس قم
باشگاه چالاكي با هيات كاراته رفسنجان

گروه 3/
مرحله دوم دور برگشت:
هيات كاراته نجف آباد با اكادمي كاراته نريمان
شهرداري اراك با واكسن سازي رازي

مرحله سوم دور برگشت:
هيات كاراته نجف آباد با شهرداري اراك
واكسن سازي رازي با آكادمي كاراته نريمان

گروه 4/
مرحله دوم دور برگشت:
آكادمي كاراته ميثم تمار با شيرآلات طوفان
باشگاه شهيد كبگانيان با نام آوران سوادكوه

مرحله سوم دور برگشت:
آكادمي كاراته ميثم تمار با باشگاه شهيد كبگانيان
نام آوران سوادكوه با شيرآلات طوفان

**كوميته آينده سازان

گروه يك/
مرحله دوم دور برگشت:
واكسن سازي رازي با گاز زنجان
هتل جواهر شرق با آكادمي كاراته نريمان

مرحله سوم دور برگشت:
واكسن سازي رازي با آكادمي كاراته نريمان
گاز زنجان با هتل جواهر شرق

گروه 2/
مرحله دوم دور برگشت:
آكادمي نوري جنوب غرب با نارين صنعت آريا
مدافعين حرم نجف آباد با پاس قم

مرحله سوم دور برگشت:
آكادمي نوري جنوب غرب با مدافعين حرم نجف آباد
پاس قم با نارين صنعت آريا

گروه3/
مرحله دوم دور برگشت:
شهرداري شهرقدس با شهرداري اراك
هيات كاراته اصفهان با باشگاه تختي گنبد

مرحله سوم دور برگشت:
شهرداري شهرقدس با هيات كاراته اصفهان
باشگاه تختي گنبد با شهرداري اراك

گروه 4/
مرحله دوم دور برگشت:
لبنيات ارژن شيراز – استراحت
پاسارگاد با باشگاه مقاومت

مرحله سوم دور برگشت:
پاسارگاد- استراحت
باشگاه مقاومت با لبنيات ارزن شيراز

تاريخ  ارسال:دوشنبه 10 مهر 1396 - 15:00

کد:70939-1396





پيوندهاي مهم



تبليغات









نظرات و پيشنهادات



کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هیئت کاراته استان تهران می باشد.