پنجشنبه 22 آذر 1397

کلام روز


قُلِ ادْعُواْ الَّذِينَ زَعَمْتُم مِّن دُونِهِ فَلاَ يَمْلِكُونَ كَشْفَ الضُّرِّ عَنكُمْ وَلاَ تَحْوِيلًا

بگو كسانى را كه به جاى او [معبود خود] پنداشتيد بخوانيد [آنها] نه اختيارى دارند كه از شما دفع زيان كنند و نه [آنكه بلايى را از شما] بگردانند

*** سوره الإسراء, آيه 56 ***


ارتباط با رئیس هیاتآمار بازديد


 

.


حيدري: اميدوارم نمايندگان خوبي براي كاراته ايران در المپيك باشيم

كاراته كا وزن منهاي 59 كيلوگرم تيم ملي جوانان دختراعزامي به المپيك 2018 گفت: با توجه به اينكه اولين بار است كه كاراته در المپيك حاضر مي شود، اميدوارم ما به عنوان اولين شركت كنندگان، نمايندگان خوبي در اين رقابتها باشيم و اقتدار كاراته ايران را به دنيا نشان دهيم.

به گزارش روابط عمومی هیئت کاراته استان تهران، مبينا حيدري به سايت فدراسيون كاراته گفت: 8 ماه زيرنظر سمانه خوشقدم، سرمربي تيم ملي تمرين كرديم و هر قدر جلوتر رفتيم سطح آمادگي مان بيشتر شد و در حال حاضر هم به حداكثر آمادگي رسيده ايم.
وي افزود: خداراشكر شرايط خوبي را پشت سر گذاشتيم و امكانات خوبي هم در مدت اردوها براي مان فراهم بود.

حيدري در مورد حريفانش در المپيك گفت: همه حريفان من در المپيك خوب هستند و رزومه دارند اما من هم شناخت كافي از آنها دارم و اميدوارم بهترين نتيجه را در المپيك 2018 آرژانتين كسب كنم.

و ي ادامه داد: با حريفان انگليسي، ژاپني، روسي، فرانسوي، مجارستاني و صربستاني مبارزه كرده ام و با نحوه مبارزات آنها آشنايي دارم ضمن اينكه بازيهاي حريفانم را آناليز كرده و با آمادگي روحي و رواني خوبي كه دارم آماده رويارويي با آنها هستم.

نماینده کاراته پایتخت ضمن تشكر از مسئولين فدراسيون، سرمربي تيم ملي و خانواده خود، گفت: از تمامي علاقه مندان رشته كاراته مي خواهم براي موفقيت ورزشكاران اين رشته در المپيك 2018 دعا كنند.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 11 مهر 1397 - 10:20

کد:102044-1397

پيوندهاي مهمتبليغات

نظرات و پيشنهاداتکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هیئت کاراته استان تهران می باشد.