1397/02/17
قهرمانی پسران پایتخت در رقابتهای قهرمانی کشور نونهالان کاراته
  نسخه چاپی
قهرمانی پسران پایتخت در رقابتهای قهرمانی کشور نونهالان کاراته

پسران نونهال پایتخت با کسب 1نشان طلا، 3 نقره و 4 برنز بر سکوی نخست رقابتهای کاراته قهرمانی کشور ایستادند.

به گزارش روابط عمومی هیئت کاراته استان تهران، رقابتهای قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی نونهالان پسران، در شرایطی طی روزهای پنجشنبه و جمعه 13 و 14 اردیبهشت ماه با حضور 562 کاراته کا در سالن طالقانی شهرری استان تهران برگزار شد که در پایان تیم میزبان با کسب یک طلا، 3 نقره و 4 برنز بر سکوی نخست قرار گرفت.

تیم های کرمان و گیلان هر کدام با یک طلا و یک نقره مشترکاً دوم شدند، مازندران با یک طلا و 3 برنز سوم شد، قم با یک طلا و 2 برنز در مکان چهارم ایستاد، مرکزی با یک طلا و یک برنز پنجم شد، تیم های لرستان و کرمانشاه هر کدام با یک طلا در رده ششم قرار گرفتند، قزوین با 2 نقره و یک برنز هفتم شد، کردستان با 2 برنز در جای هشتم ایستاد، تیم های البرز، فارس و اردبیل هر کدام با یک برنز مشترکاً مقام نهمی را از آن خود کردند.

علی توکلی در وزن به اضافه 70کیلوگرم طلایی کاراته پایتخت در این رقابتها بود، سیدمحمدمهدی جوهری در وزن به اضافه 70کیلوگرم، محمد سروش محمدی در وزن منهای 70کیلوگرم و فربد بهادری در وزن منهای 63کیلوگرم صاحب گردن آویز نقره شدند.


عرفان رضایی و علی اصغر پورقنبر در وزن منهای 47 کیلوگرم، امیرحسین بابایی مصطفی غلامی در وزن منهای 70 کیلوگرم به نشان برنز دست یافتند.