1397/02/05
انتخابي نهايي كاتاي تيم ملي بزرگسالان برگزار مي شود
  نسخه چاپی
انتخابي نهايي كاتاي تيم ملي بزرگسالان برگزار مي شود

رقابت انتخابي كاتاي بزرگسالان براي معرفي نفرات اعزامي به پيكارهاي آسيايي و جهاني 9 و 10 خرداد ماه در سالن شهيد كبگانيان تهران برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومی هیئت کاراته استان تهران، انتخابي نهايي تيم ملي بزرگسالان در شرایطی طی روزهای 9و 10 خرداد ماه در سالن شهید کبکانیان استان تهران برگزار می شو که 10 بازیکن پایتخت در بخش انفرادی و 3کاتا تیمی در دو بخش بانوان و آقایان به همراه سایر بازیکنان برای پوشیدن پیراهن تیم ملی روی تاتامی می روند.

بر اساس این گزارش در کاتا انفرادی بانوان از بین 6کاتارو پایتخت(فاطمه صادقي، مهسا افسانه، پريسا رحماني، نگين باقري، الناز تقي پور و حديثه جمال) یک نفر جواز حضور در رقابتهای آسیایی را کسب خواهد کرد.

در کاتا تيی نیز دو تیم از تهران تهران(الناز تقي پور، شادي جعفري و نجمه قاضي زاده) و پريسا رحماني، مائده نصيري پي و مهري يزداني) و تيم اصفهان با تركيب(فاطمه چيذري، مريم كريمي و زهره ميرزاخاني)حضور دارند و با هم به رقابت می پردازند.

در کاتا انفرادی مردان در شرایطی 9کاتارو حضور دارند که اميربهادر تدين، فريد حقيقي، احمدرضا محمودي و و اميريزدان تدين 4نماینده پایتخت هستند و مهران قربانعلي پور، عليرضا ابوالحسني، جاويد بهمن جاه ابوالفضل شهرجردي دیگر کاتارو های انفرادی در بخش مردان هستند که برای پوشیدن پیراهن تیم ملی با روی تاتامی می روند.

در کاتا تیمی نیز تیم تهران با ترکیب امیر بهادر تدین، سهیل ساجدی فر و روزبه روشنی و تیمهای مركزي، كرمان الف، آذربايجان شرقي و كرمان ب حضور دارند.

مسابقات مردان 9 خرداد ماه و مسابقات بانوان 10 خرداد ماه و پس از اذان مغرب در سالن شهيد كبگانيان تهران برگزار مي شود.

كاتاروها در بخش انفرادي 5 دور و در بخش تيمي 4 دور كاتا اجرا مي كنند كه در بخش تيمي آخرين دور همراه با بونكاي خواهد بود.

هیئت کاراته استان تهران 1398