1396/11/08
گنج زاده و خاکسار مدال آوران کاراته پایتخت در تاتامی فرانسه
  نسخه چاپی
گنج زاده و خاکسار مدال آوران کاراته پایتخت در تاتامی فرانسه

نمایندگان کاراته پایتخت موفق به کسب 1نشان طلا و 1برنز در نخستین مرحله از رقابتهای لیگ چهانی کاراته وان سال 2018 شدند.

به گزارش روابط عمومی هیئت کاراته استان تهران، اولین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال 2018 طی روزهای 6 تا 8 بهمن ماه با حضور 756 کاراته کا از 81 کشور در شهر پاریس فرانسه برگزار شد و نمایندگان کاراته پایتخت موفق به کسب 1نشان طلا و 1برنز شدند.

بر اساس این گزارش سجاد گنج زاده در فینال با غلبه بر حریف فرانسوی مدال طلا سنگین وزن را کسب کرد و طراوت خاکسار با برتری برابر سابینا زاخاروف از قزاقستان صاحب مدال برنز شد.

ماینده کاراته پایتخت ابتدا نماینده چین تایپه را 5 بر صفر از پیش رو برداشت، سپس کاراته کا آفریقای جنوبی را 7 بر یک شکست داد و در ادامه حریف صربستانی را 4 بر یک مغلوب کرد، سپس مقابل صالح اباذری دیگر کاراته کا کشورمان در این وزن قرار گرفت و با نتیجه 3 بر یک به برتری رسید و به دور نیمه نهایی راه یافت.

گنج زاده در نیمه نهایی نماینده بوسنی را 4 بر یک مغلوب کرد و فینالیست شد.

مرد طلایی کاراته پایتخت در دیدار فینال با مهدی فیلالی قهرمان جوانان اروپا از کشور میزبان مبارزه کرد و موفق شد 3 بر یک او را شکست دهد و صاحب مدال طلای این وزن شود.

خاکسار ابتدا حریفی از قزاقستان را برد و در دومین بازی مقابل نماینده فرانسه 4 بر یک مغلوب شد و به جدول شانس مجدد رفت.

او در این گروه حریفانی از اسلواکی(4 بر صفر)، کرواسی(3 بر صفر) و مصر(2 بر یک) برد و برای کسب مدال برنز با سابینا زاخاروف از قزاقستان مبارزه کرد و 4 بر صفر به برتری رسید و صاحب مدال برنز شد.

هیئت کاراته استان تهران 1398