1396/09/12
مسابقات قهرمانی و انتخابی بانوان استان برگزار می شود
  نسخه چاپی
مسابقات قهرمانی و انتخابی بانوان استان برگزار می شود

پیکارهای قهرمانی و انتخابی دختران استان تهران جمعه 24آذر ماه در سالن شهید افراسیابی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی هیئت کاراته استان تهران، با توجه به برگزاری رقابتهای انتخابی تیمهای ملی سنین پایه پسران در اوایل بهمن ماه و لزوم اعزام تیم قدرتمند استان به این رقابتها، پیکارهای قهرمانی و انتخابی دختران استان به منظور گزینش نفرات برتر و تشکلیل اردوهای آماده سازی 24آذر ماه برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش این پیکارها در 7رده سنی (خردسالان، نونهالان1، نونهالان2، نوجوانان، جوانان، زیر21سال و بزرگسالان) در دو بخش کاتا و کومیته انفرادی روز جمعه 24آذر ماه در سالن شهید افراسیابی رگزار می شود.

رقابتهای رده سنی نوجوانان، جوانان زیر21سال تحت عنوان انتخابی به منظور تشکیل پایگاه قهرمانی استان برگزار می شود و مسابقات رده های سنی خردسالان و نونهالان2 و نونهالان1 در 3 رده کمربندی (سفید، زرد، نارنجی)، (سبز، آبی، بنفش) و (قهوه ای و مشکی) به منظور شناسایی استعدادها جهت معرفی به پایگاههای استعدادیابی استان برگزار خواهد شد.

علاقه مندان به شرکت در این رقابتها تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 22 آذرماه مهلت دارند جهت ثبت نام به دفتر هیئت کاراته استان تهران مراجعه نمایند.

مسئولین حوزه و شهرستانهای تابعه و همچنین مسئولین و مربیان باشگاههای می توانند نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه آن به دفتر هیئت کاراته اقدام نمایند.

شماره های 88825655 و 88308902 جهت کسب اطلاعات بیشتر اعلام می گردد.

هیئت کاراته استان تهران 1397